Vážení obchodní partneři,


tyto stránky byly primárně určeny pro možnost objednání přepravy techniky Nikon do servisního střediska pouze registrovanými obchodními partnery.

Společnost Nikon v rámci zvyšování kvality a pohodlí našich zákazníků zřídila bezplatnou službu svozu servisních zakázek nejen pro naše obchodní partnery, ale i pro koncové zákazníky. Objednávku přepravy tak může vytvořit kdokoliv přímo na stránkách společnosti www.nikon.cz . K objednávce není nutná žádná registrace a následný přístup pomocí přihlášení a hesla. Formulář stačí otevřít a vyplnit tak, jak jste byli dosud zvyklí. Přepravním partnerem pro tuto službu bude společnost DPD.

Odkaz na objednávku přepravy včetně jednoduchých, ale důležitých pokynů pro zákazníky, najdete na odkaze v sekci
Technická podpora – Centrum oprav - Odeslání produktu do servisu Nikon.

Přímý odkaz na formulář objednávky pak můžete využít zde.

Tento objednávkový systém přepravy do servisního střediska na stránkách www.nikon-foto.cz bude k 1.12.2018 zcela ukončen.

S ohledem na Nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) a pominutí důvodu pro zpracování vašich osobních údajů, budou všechny vaše přihlašovací údaje a kontakty z tohoto systému zcela vymazány, včetně všech záloh a nebude již tedy možné vás následně v této věci kontaktovat nebo poskytovat jakékoliv údaje.

Server www.nikon-foto.cz bude zcela znepřístupněn.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy ohledně poskytování služby svozu servisních zakázek, neváhejte se obrátit přímo na patřičné servisní středisko nebo na centrum technické podpory na bezplatných telefonních číslech (800 900 980 pro Českou republiku a 0800 042 053 pro Slovensko), případně na vašeho obchodního zástupce Nikon.


Nikon CEE GmbH, odštěpný závod
K Radotínu 15, Praha 5
156 00, Czech Republic