Archiv článků

Jednotlivé články, recenze a povídání o Nikonu, které se objevilo v tištěných médiích. Na stránkách najdete celé naskenované články, popřípadě články v PDF.

Příklady fotografií

Příklady fotografií z jednotlivých produktů v plném rozlišení. Fotografie jsou určeny pouze pro vaše seznámení s možnostmi našich fotoaparátů. Můžete je libovolně stahovat, posílat a tisknout pro vlastní potřebu. Jakékoliv využití pro potřeby tisku, reklamy a výdělečné činnosti není dovoleno.

Fotografie produktů -

Fotografie techniky Nikon v tiskové kvalitě. Tyto fotografie lze použít jako ilustrační foto k recenzím či jiným textům zveřejňovaným v souvislosti s produkty Nikon. Jakékoliv jiné využití musí být konzultováno se zástupci společnosti Nikon. V případě zájmu kontaktujte marketingové oddělení naší společnosti, viz odkaz "Kontakt na zastoupení".

Logo firmy Nikon, zveřejněné a používané od 1.4.2003.

Z důvodů poměrně složitého předpisu pro použití loga Nikon se společnost rozhodla nevydávat veřejně manuál na použití loga. Veškeré jeho veřejné použití v ČR a SR musí být konzultováno se zastoupením Nikon CEE GmbH, odštěpný závod. V případě zájmu kontaktujte marketingové oddělení naší společnosti, viz odkaz "Kontakt na zastoupení".